
влевовправо
Професійна машинка VGR V-030 / 7042
- В наявності
- Код: 6541
477 ₴
+380 (97) 227-46-77
- +380 (73) 721-01-07
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна машинка VGR V — 030/7042 — це незамінна річ для будь-якого перукаря, як професіоналів, так і для домашнього користування. Машинка VGR V — 030/7041 має п'ять зручних насадок, які за потреби досить легко зняти та замінити. Корпус цього пристосування виготовлений із пластику, а ножовий блочок — з перевіреної неіржавкої сталі. До комплекту з машинкою, крім насадок, також входить щітка для очищення, олива призначена для ножів, кабель USB. Машинка легка, що дає змогу тривалий час працювати їй, під час чого не втомлюватиметься рука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.131 кг |
- Ціна: 477 ₴




