Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж метелик Розчіска Field K128-1 — міцний вигляд ножа метелика, у якому як леза є гребінець. Виготовлений ніж-метелик із міцного металу, завдяки чому слугуватиме довгий час. Такий ніж стане чудовим рішенням для тих, хто вирішив зайнятися фліпінгом (штани з метеликом) і боїться порізатися в процесі навчання.
У цій моделі немає гострого лезо. Загальна довжина тренувального ножа становить 22 см. Довжина леза — 10 см. Ніж-гребінець зручно складається й розкладається.
Якщо Вас зацікавити товар — натисніть на кнопку "Купити" і найближчим часом з вами зв'яжуться наші оператори.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
- Ціна: 319,93 ₴





