Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж мисливський GERBER чудової якості! Дивитися інші мисливські ножі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerber |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 24.5 мм |
| Довжина рукоятки | 10 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Сірий |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Поліестер |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10.5 мм |
| Товщина леза | 3.9 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
- Ціна: 426,93 ₴






