Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мисливський ніж "Акула" A768 — незамінний помічник для прихильників активного відпочинку. Оригінальна форма та дизайн ножа — його головні переваги. Колодка ножа виготовлена з дерева. Він зручно лягає в руку, сприяє виробленню безлічі різноманітних завдань. У майстерні, будинку, гаражі, на полюванні та риболовлі ніж стане чудовим помічником. Характеристика: ДЛИНА ЛЕЗА, ММ: 150 ДЛИНА РУКОЯТІ, ММ: 115 ТОЛИВА ЛЕЗА, ММ: 3.7 ШИРИНА ЛЕЗВІЯ, ММ: 33 НАЛИЧІ ЧЕХЛА: ДА Дивитися інші мисливські ножі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 28 мм |
| Довжина рукоятки | 11.5 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал піхов | Поліестер |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Глянцева |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 15 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
- Ціна: 640,93 ₴





