Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова портативна колонка Celebrat SKY-3 8x5.5x6 см
1. Якість звуку + супер бас
2. Автоматичне пошук Bluetooth
3. Підтримка музичних файлів у форматі MP3, WMA
4. Підтримка TF-карти, Bluetooth із викликом, відтворення файлів
5. стереозвук, баси
6. Нова технологія
7. 1200 mAh акумулятор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота | 90 |
- Ціна: 499 ₴


