Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складаний Tactical Line A825/ 23 см/ Ножі Tactical Line є дуже якісним і зручними ножами! Дивитися інші складані ножі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 23 мм |
| Довжина рукоятки | 10 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Туризм |
| Тип | Складаний |
- Ціна: 469,73 ₴




