Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножі складані гарної якості. Ніж йде разом із чохлом на липучці. Розмір ножа 17 см. У складеному вигляді — 9 см. Ручка металева з дерев'яними вставками. Дивитися інші складані ножі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 17 мм |
| Довжина рукоятки | 9 мм |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
- Ціна: 165,85 ₴





